Ucuza İPhone 6s Aldı Ancak Kutusundan Bakın Ne Çıktı!

Sadece 50 dolar daha ucuza İphone 6s almayı merakla arzuladı. Ancak aldığında kutusu açınca büyük bir şoka uğradı. Büyük alışveriş sitesinden aldığı İphone6s kutusundan bakın ne çıktı ?

Ucuza İPhone 6s Aldı Ancak Kutusundan Bakın Ne Çıktı!
Son dönemde televizyon ve internet aracılığıyla satın alınan ürünlerin içerisinde alakasız şeylerin çıktığına defalarca şahit olduk. Bu noktada belki de en akıllı telefon satın almak isteyenler mağdur oldu diyebiliriz.

Benzer bir olay bu defa Malezyalı Alans Ng adından bir kullanıcının başına geldi. 736 dolar ödeyerek 11street adlı alışveriş sitesinden satın aldığı iPhone 6s akıllı telefonu sabırsızlıkla bekleyen Ng, telefon eline geçtiğinde ve kutuyu açtığında beklemediği bir durumla karşı karşıya kaldı.iPhone 6s’i beklerken poşetlere sarılmış bir asma kilitle karşılaşan Alans Ng kısa süreli bir şokun ardından durumu site yöneticilerine aktardı. Neyse ki site satın alan kişinin onayı olmadan ödeme işlemini gerçekleştirmediği için Ng adlı kullanıcının mağdur olması engellendi. Dolandırıcılık davası şimdilik polis tarafından araştırılıyor, Alans Ng ise aynı site üzerinden bir başka satıcıdan gül altın renkli iPhone 6s satın aldı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE