Pokemon Severler Müjde: Efsane Pikachu Sinema Filmiyle Geri Dönüyor!

Bir zamanların efsanesi Pokemon' un herkes tarafından en sevilen ve beğenilen karakteri olan Pikachu, Dedektif Pikachu sinema filmiyle geri dönüyor. Sosyal medya gündeminde büyük ilgi gören ve kutuplaşmaya neden olan filmin tüm detayları haberimizde...

Pokemon Severler Müjde: Efsane Pikachu Sinema Filmiyle Geri Dönüyor!

Milyonlarca kişi tarafından uzunca süreler keyif alarak izlenmiş,hemen hemen hepimizin çocukluğu ya da gençliğindeki sevilen çizgi filmlerden olan Pokemon' un; en beğenilen şirin karakteri Pikachu sinema filmiyle geri dönüyor. Milyonlarca kişi tarafından paylaşılan ve sosyal medya gündeminde kutuplaşmaya neden olan Pokemon' un Pikachu karakteri " Dedektif Pikachu " olarak karşımıza çıkıyor. İlk resmi fragmanı Türkçe alt yazılı olarak yayımlanan ve yakında sinemalarda izlenebilecek olan Dedektif Pikachu' nun büyük ilgi göreceği düşünülüyor.

Sosyal medya gündemine oturdu

Pikachu herkes tarafından bilinen ve şirin bir karakter oluşu nedeniyle fazlasıyla sevilen, herkes için çocukluk hatıralarını barındıran bir çizgi film canlısı. Elektrik çarpmasıyla ve meşhur nidası " Pika pikaa " ile bilinen Pikachu' nun sinema filminde tüylü olarak gösterilmesi izleyenleri neredeyse ikiye böldü. Birçok kişi tarafından tüylü bir pikachunun doğru olmadığı yönünde paylaşımlar yapılırken, aslında fare olarak nitelendirilen bir canlı için oldukça gerçekçi bir durum olduğu yönünde paylaşımlar da yapıldı. Fragmanı izleyenlerin kutuplaşma yaşadığı diğer bir nokta ise Pikachu' nun seslendirmeniydi. Son derece güçlü ve korku dolu seslendirmeleriyle tanınan Ryan Reynolds'un seslendirmesini yaptığı Dedektif Pikachu' nun, birçok kişi tarafından başarılı olmadığı yönünde tweetler atıldı. Her ne kadar seslendirmenin Dünyaca ünlü başarılı bir isim olduğu bilinse de Pikachu gibi şirin bir karakter için fazlasıyla tok bir ses olduğu ifadeleri kullanıldı.

İşte Dedektif Pikachu' nun ilk resmi Türkçe altyazılı fragmanı
 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 15:32
YORUM EKLE