İzmir Ödemiş SYDV KPSS En Az 60 Puan İle Memur Alıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre İzmir Ödemiş'te bulunan Vakfa KPSS en az 60 puan ile memur alımı yapılacak.

İzmir Ödemiş SYDV KPSS En Az 60 Puan İle Memur Alıyor

izmir İli Ödemiş ilçesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur personel alımı gerçekleştiriyor. Yayımlanmış olan ilana göre İzmir Ödemiş SYDV bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için Belirsiz süreli çalışacak Büro Personeli alımı yapacak. Adaylardan bu yönde kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak şartı aranacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İzmir Ödemiş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 kişilik boşluk ile Büro Personeli alacak ve bu yönde adaylardan 18 yaşını tamamlamış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Bilgisayar sertifikası veya bilgisayar dersi aldığına dair belge, B sınıfı sürüc belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilme, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu olmamak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapaca kadaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler. İlanda da belirtildiği üzere başvurular en geç 19 Kasım 2018 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantıdan ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

İlanın tam metni

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 11:03
YORUM EKLE