Gümüşhane SYDV Personel Alımı

Gümüşhane SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

Gümüşhane SYDV Personel Alımı

Gümüşhane SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV Gümüşhane Merkezde 1 adet Büro Personeli ve 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olmak üzere toplamda 2 adet belirsiz süreli çalışacak personel alacaktır. Sizde SYDV Gümüşhane Merkezde İş Başvurusu yapmak istiyorsanız, alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara, genel bilgilere ve başvuru bilgilerine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

BÜRO GÖREVLİSİ: GENEL BİLGİLER: Meb. Onaylı Bilgisayar Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli Bilgisayar dersi almış ve bu hususu resmi olarak belgelemek. 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji veya Tarih bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

GENEL NİTELİKLER: 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji veya Tarih bölümlerinden mezun olmak.  İşe alım sürecinde geçerli olan (2013?2014) KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almış olmak. Görevin özelliğine göre Eğitim, Yaş, Tecrübe gibi Özel Şartları taşımak. Seyahat Engeli bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına Engel olabilecek, Akıl Sağlığı, Vücut Sakatlığı ve Özrü bulunmamak. Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak. Adli Sicil Kaydı bulunmamak. İki (2) Ay Deneme Süreli olacaktır.  İlan tarihinden 6 ay önce Gümüşhane merkez sınırları içerisinde İkamet ediyor olmak. İşe Başladıktan sonra Gümüşhane merkez sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. Meb. Onaylı Bilgisayar Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli Bilgisayar dersi almış ve bu hususu resmi olarak belgelemek.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ GENEL BİLGİLER: Meb. Onaylı Bilgisayar Sertifikası sahibi olmak veya Mezun olduğu Okulda Zorunlu/Ortak/Seçmeli Bilgisayar Dersi almış ve bu Hususu Resmi olarak belgelemek. 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji ve Tarih bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. En az B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak. - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

GENEL NİTELİKLER: 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji ve Tarih bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. İşe alım sürecinde geçerli olan (2013?2014) KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almış olmak. Görevin özelliğine göre Eğitim, Yaş, Tecrübe gibi Özel Şartları taşımak.  En az B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak. Seyahat Engeli bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına Engel olabilecek, Akıl Sağlığı, Vücut Sakatlığı ve Özrü bulunmamak. Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak.  Adli Sicil Kaydı bulunmamak.  İki (2) Ay Deneme Süreli olacaktır.  İlan tarihinden en az 6 ay öncesinden başlayarak Gümüşhane Merkez Sınırları içerisinde İkamet ediyor olmak. İşe Başladıktan sonra Gümüşhane Merkez Sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek.  Meb. Onaylı Bilgisayar Sertifikası sahibi olmak veya Mezun olduğu Okulda Zorunlu/Ortak/Seçmeli Bilgisayar Dersi almış ve bu Hususu Resmi olarak belgelemek. Alım yapılacak iş pozisyonuna sadece Erkek adaylar başvuru yapabilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE