Düzce Yığılca SYDV Personel Alımı

Düzce Yığılca SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı  Personel alımı gerçekleştiriyor

Düzce Yığılca SYDV Personel Alımı

Düzce Yığılca SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı  Personel alımı gerçekleştiriyor. SYDV Düzce Yığılca ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Sizde Düzce Yığılca SYDV bünyesine dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular 20 Şubat 2015 Tarihinde sona erecektir.

GENEL BİLGİLER:

MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenliği / Operatörlüğü (160 saat) bitirdiğine dair sertifika veya Öğrenim gördüğü Üniversitede Bilgisayar dersi gördüğünü ve başarılı bir şekilde bitirdiğini belgeleyen Transkript En az B Sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanmak Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 2013 veya 2014 KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE