Ankara Yenimahalle SYDV Personel Alımı

Ankara Yenimahalle SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor

Ankara Yenimahalle SYDV Personel Alımı

Ankara Yenimahalle SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. SYDV Ankara Yenimahalle ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde Ankara Yenimahalle ilçesinde SYDV bünyesine dahil olmak için alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER:

Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek (sertifika, transkript v.s belgelemek). - Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji ve Halkla İlişkiler Bölümü Lisans Mezunları Başvurabilecek. En Az B sınıfı Ehliyete Sahip Olmak.

GENEL NİTELİKLER:

Yalnızca üniversitelerin Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji ve Halkla İlişkiler bölümü lisans mezunları başvurabilecek. Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek (sertifika, transkript v.s belgelemek). En az B sınıfı Ehliyete sahip olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Müracaat esnasında KPSS belgesi, sürücü belgesi, bilgisayar sertifikası, mezuniyet diploması ve CV getirilecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE