Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli 55 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Süleyman Demirel Üniversitesi yapmış olduğu duyurusunda personel alımı yapacağını belirtti. Bünyesindeki personel eksikliği için farklı pozisyonlarda 55 personel alacak. İşte detaylar.

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli 55 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Süleyman Demirel Üniversitesi 07 Ağustos 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusunda personel alımı yapacağını belirtti. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olup, Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesine, farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 55 sözleşmeli personel alıyor.Adaylar başvuru yapabilmeleri için 2016 yılında düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan türüne göre puan almış olmaları gerekmektedir.

ALIM KADROLARI:

Süleyman Demirel Üniversitesi farklı pozisyonlarda 55 kişilik kadro dağılımı, 40 Hemşire, 2 Fizyoterapist, 4 Diğer Sağlık Personeli ( Anestezi ), 1 Diğer Sağlık Personeli ( Odyoloji), 3 Diğer Sağlık Personeli ( radyoloj, ), 3 Diğer Sağlık personeli ( Sağlık Labaratuvarı ), 1 Diğer Sağlık personeli (Elektronöloji ) ve 1 Diğer Sağlık Personeli ( Perfüzyon) olmak üzere toplamda 55 kişilik kadro ile alım yapılacak. Hemşire ve Fizyoterapist pozisyonları için Lisans mezunu olmuş olmak ve Diğer Sağlık Personeli pozisyonları için ise Önlisans mezunu olmuş olmak şartları aranacaktır.

ADAYLARDAN ARANA DİĞER NİTELİKLER:

Adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu personeli Seçme Sınavından Lisans düzeyindeki adaylardan KPSSP3 puan türünden ve Önlisans mezunları için KPSSP93 puan türünden puan almış olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacaktır. Adaylar başuru yapabilmeleri için bütün nitelikleri taşımak zorundadır.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Duyurusu yapılmış olan Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı için başvurular duyuru ile birlikte başlamış bulunmaktadır. Başvurular en geç 15 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. Yani son başvurular, 21 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurular hiç bir şekilde kabul edilmeyecektir. Başvurular, Başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, mezniyet belesi fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, Mesleki tecrübe belgesi(SGK hizmet dökümü) ve Perfüzyonist yetki belgesi(Sağlık Bakanlığınca Onaylı) belgeleri ile birlikte son başvuru gününe kadar Süleyman Demirel Üniversitesi internet sayfasından www.sdu.edu.tr temin edecekleri başvuru formu ile birlikte Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE