Necmettin Erbakan Üniversitesi 35 Personel Alımı Kadro Şartlar?

Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli pozisyonlarda alım ilanı yayımladı ve 35 kişilik kadro ile alım yapacak. Kimler başvuru yapabilir?

Necmettin Erbakan Üniversitesi 35 Personel Alımı Kadro Şartlar?

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı personel kadroları ile sözleşmeli olarak alım yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre farklı pozisyonlarda 35 kişilik kadro ile alım yapılacak. Peki kimler başvuru yapabilir? Kador dağılımı nedir? Nasıl başvuru yapılır?

KADRO DAĞILIMI NEDİR?

Necmettin Erbakan Üniversitesi 35 kişilik boş kadro ile 15 Hemşire, 5 Sağlık Teknikeri, 8 Psikolog, 4 Diyetisyen ve 3 Fizyoterapist alımı yapacak. Söz konusu personel alımı kadrolarına başvurular en az ön lisans mezunu olan adaylar için geçerli olacak olup lisans mezunları için de kadrolar bulunmaktadır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Üniversiteye 35 personel alımı için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi nitelikler aranacak.

Ayrıca adaylardan,Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gereklidir.

BAŞVURULAR:

Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 01 Ekim 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olup başvurular başlamıştır. Adaylara başvuru için 15 günlük süre verilmiş olup adaylar başvurularını en geç 15 Ekim 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 09:33
YORUM EKLE