Ege Üniversitesi 147 Personel Alımı Başvuruları 11 Ocak 2019'da Son!

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre Ege Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere toplamda 147 kişilik boşluk için ilan yayımlamıştı. Başvurular en geç 11 Ocak 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Ege Üniversitesi 147 Personel Alımı Başvuruları 11 Ocak 2019'da Son!

Ege Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruya göre farklı pozisyonlarda toplamda 147 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etmişti. Buna göre Ege Üniversitesi kendi internet sitesinde yayımladığı ilana göre, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar doğrultusunda sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Ege Üniversitesi 147 kişilik boş kadro ile, Lisans Mezunu 100 Hemşire, 1 yıllık mesleki deneyimi olan 40 Lisans Mezunu Hemşire, 1 Sağlık Teknikeri, 1 Mühendis, 3 Sistem Programcısı, 1 Çözümleyici ve 2 Programcı olmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELEDİR?

Ege Üniversitesi adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, 657 Sayılı kanunun 53. maddesi hükümlerş saklı kalmak kaydıyla görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden ve Lisans mezunu olanlar için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

İlgili ilan Ege Üniversitesi resmi internet sitesinde Aralık ayında yayımlanmış olup ilgili ilan için başvuruların resmi Gazete'de yayımlanması ile başlayacaktı. İlgili ilan 28 Aralık 2018 tarihinde resmi gazete'de yayımlanmış olup adayara başvuru için en fazla 15 gün verilmişti. Buna göre adaylar başvurularını en geç 11 Ocak 2019 tarihine kadar //www.ege.edu.tr web adresinde bulunan örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte E.Ü.Tıp Fakültesi Hastanesi İşçi ve Sözleşmeli Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 22:07
YORUM EKLE