Düzce Üniversitesi Hemşire ve Sağlık Personeli Alımı Yapacağını İlan Etti!

Düzce Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Yayımlanmış olan ilana göre farklı nitelik ve pozisyonlarda sözleşmeli olarak personel alınacak. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Düzce Üniversitesi Hemşire ve Sağlık Personeli Alımı Yapacağını İlan Etti!

DPB'de yayımlanmış olan ilana göre Düzce Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyon ve niteliklerde personel alımı yapacağını belirtti. Buna göre ilgili ilanda alım pozisyonları belirtildi. İşin Olsa olarak sizlere haberimizin devamında bilgileri paylaşıyor olacağız.

Düzce Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda personel alımı yapacğaını belirtti. Buna göre Düzce Üniversitesi 4 Sözleşmeli Hemşire ve 5 Diğer Sağlık Personeli olmak üzere toplamda 9 personel alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Düzce Üniversitesi alımını yapacağı pozisyonlar için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak,  Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli almıyor olmak, Lisans mezunları için 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSp3 puan türünden, Lise mezunları için 2016 yılı KPSSP94 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvrularına ilann yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular 19 Ekim 2018 tarihinde başlamış olup en geç 02 Kasım 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:31
YORUM EKLE