Düzce Üniversitesi 92 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı! En Az Lise Mezunu

Düzce Üniversitesi yayımlamış olduğu ilanına göre bünyesine farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 92 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. İşte detaylar.

Düzce Üniversitesi 92 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı! En Az Lise Mezunu

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 21 Mayıs 2018 tarihli yayımlanan ilanlara göre, Düzce Üniversitesi bünyesinmdeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı personel alımı yapacağını belirtti. Düzce Üniversitesi bünyesine farklı pozisyonlardan olmak üzere toplamda 92 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek.

ALIM POZİSYONLARI NELERDİR?

Düzce Üniversitesi bünyesine, 79 Sözleşmeli Hemşire, 7 Sağlık Teknikeri ve 6 laborant olmak üzere toplamda 92 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacğaını belirtti. Adayların bu pozisyonlara başvuru yapabilmeleri için ilgili eğitim seviyelerini tamamlamış olmaları ve Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Düzce Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı boş pozisyonlar için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından b Grubu puan türüne göre, Lise mezunları için KPSSP94 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15  gün içerisinde yani en geç 04 Haziran 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular, son başvuru günü mesai saati bitimine kadar Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için İlanın Tam Metnini inceleyebilirsiniz.

İlanın Tam Metni

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE