Düzce Üniversitesi 2018 KPSS Puanı İle Sağlık Personeli Alımı İlanı

Düzce Üniversitesi bünyesindeki personel ihtiyacını tamamlamak üzere farklı sağlık personeli pozisyonlarında alım yapacağını ilan etmişti. Başvurular en geç 14 Ocak 2019 tarihine kadar yapılacak. İşte detaylar.

Düzce Üniversitesi 2018 KPSS Puanı İle Sağlık Personeli Alımı İlanı

Düzce Üniversitesi personel eksikliğini gidermek için alım yapacağını belirtmişti. Yayımlanan ilana göre Düzce Üniversitesi  Araştırma ve Uygulama Hastaneside görevlendirilmek üzere giderlerin özel bütçeden karşılanmak üzere 657 Sayyılı devlet memurları kanunu kapsamında farklı kadrolarda sözleşmeli olarak sağlık personeli alımı yapacak.Buna Göre Düzce üniversitesi, 1 Fizyoterapist, 2 Biyolog ve 1 Ebe olmak üzere toplamda 4 kişi alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Düzce Üniversitesi alımını yapacağı sağlık personeli adaylarından, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir sağlık sorunu olamaki Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 Lisans seviyesinde puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar,  başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başladılar ve en geç 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Buna göre, başvurular 31 Aralık 2018 tarihinde başlamış olup en geç 14 ocak 2019 tarihine kadar yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak ve ilana ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 20:55
YORUM EKLE