Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015
Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Ankara Üniversitesi Personel alımı yapıyor. Ankara Üniversitesi bünyesine dahil etmek üzere 6 adet Hemşire, 2 adet Biyolog, 1 adet Fizyoterapist, 1 adet Diyetisyen, 1 adet Fizyoterapi Teknikeri olmak üzere toplamda 11 adet Sözleşmeli Çalışmak üzere Personel alacaktır. Sizde Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı ilanına başvuruda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, Genel niteliklere, Başvuru bilgilerine, Özel şartlara, genel şartlara ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. ANKARA ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar'ın Ek 2. maddesine göre Üniversitemizde toplam 11 pozisyona 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel alınacaktır. Kod No UNVANI KADRO SAYISI KPSS PUAN TÜRÜ ARANAN NİTELİKLER 01 Hemşire 6 KPSSP3 *Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak, 01.01.1984 ve sonrası doğumlu olmak. 02 Biyolog 2 KPSSP3 *Lisans düzeyinde eğitim veren Biyoloji bölümünden mezun olmak. *En az bir yıl süreyle moleküler yöntemlerle yüksek çözünürlükte doku tiplendirmesi ve akraba dışı doku bankasında çalışma deneyimi olmak bu deneyimi belgelendirmek. (Hizmet özel sektörde geçmiş ise bu hizmeti SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek.) *İmmunogenetik alanında kongre ve kurslara katılmış olmak. (Kurs veya kongrelere katılımı sertifika ile yada katılım belgesi ile belgelendirmek.) 03 Fizyoterapist 1 KPSSP3 * Lisans düzeyinde eğitim veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olmak. *01.01.1975 ve sonrası doğumlu olmak. 04 Diyetisyen 1 KPSSP3 * Lisans düzeyinde eğitim veren Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmak. *01.01.1975 ve sonrası doğumlu olmak. 05 Diğer Sağlık Personeli (Fizyoterapi Teknikeri) 1 KPSSP93 *Meslek Yüksekokullarının fizyoterapi programından mezun olmak. TOPLAM 11
I- GENEL ŞARTLAR 1)657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak. 2)2014 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olmak. 3)Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 4)Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir. 5)Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kuramların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler" hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.
AÇIKLAMALAR //personeldb.ankara.edu.tradresinde yer almaktadır.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 13:07

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE