Ankara Üniversitesi Sözleşmeli 100 Personel Alımı Yapıyor

Ankara Üniversitesi yaptığı duyurusunda personel alımı yapacağını belirtti. DPB tarafından yapılan duyuruya göre Ankara Üniversitesi 100 kişi alacak. Başvuru detayları ilanın devamında yer almaktadır.

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli 100 Personel Alımı Yapıyor

Ankara Üniversitesi 02 Haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliği için farklı pozisyonlarda sözleşmeli olarak personel alacak. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafında yapılmış olup, Ankara Üniversitesi boş 100 kişilik pozisyon ile 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesine göre alım gerçekleştirecek. Adaylar başvuru yapabilmeleri için mutlaka 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları zorunludur. 

Ankara Üniversitesi bünyesine, KPSSP3 puan türü sırasına göre 93 Sözleşmeli hemşire, KPSSP93 puan türü sıralamasına göre 6 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri ve KPSSP3 puan türü sıralamasına göre 1 kişilik pozisyon ile Diyetisyen alımı gerçekleştirecek. 

Ankara Üniversitesi alım yapacağı kadrolar için adaylardan genel olarak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesine göre belirlenen şartları taşımaları, 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS B grubu puan durumuna göre puan almış olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamak, Hemşire kadroları için Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak, *01.01.1987 ve sonrası doğumlu olmak, Tıbbi Görüntüleme teknikeri adayları için Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak,  01.01.1982 ve sonrası doğumlu olmak ve Diyetisyen kadrosu için Lisans düzeyinde eğitim veren Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmak, *01.01.1987 ve sonrası doğumlu olmak şartları aranacaktır. Adaylar bu şartları taşımaları dahilinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Başvuru yapacak adaylar, 02 Haziran 2017 tarihi ile 19 Haziran 2017 tarihleri arasında başvurularını yapmalıdırlar. Başvurular istenilen belgeler ile birlikte Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, Sözleşmeli Personel Şubesi Tandoğan / ANKARA adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 20:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE