Süleyman Demirel Üniversitesinden Yeni İlan: Sözleşmeli 68 Personel Alacak

Süleyman Demirle Üniversitesi bünyesindeki eksiklik için yeni bir ilan yayımladı. Farklı kadrolarda olmak üzere 68 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte şartlar.

Süleyman Demirel Üniversitesinden Yeni İlan: Sözleşmeli 68 Personel Alacak

Süleyman Demirle Üniversitesi Resmi Gazetede yayımladığı duyuruya göre bünyesindeki eksikliğini tamamlamak üzere 68 kişilik boşluk ile sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. 16 Eylü 2020 tarihi ile yayımladığı bir diğer ilana göre ise 62 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapılacak. Yeni ilana göre ise Üniversitenin Diş Hekimliği Fakültesi ve Hastane Başmüdürlüğünde görevlendirmek üzere 68 sağlık personeli alacak.

İLGİLİ HABER: Süleyman Demirel Üniversitesi 62 Hastane Personeli Alım İlanı

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI KADRO DAĞILIMI:

Süleyman Demirle Üniversitesi alımını yapacağı sözleşmeli Sağlık personeli için toplamda 68 personel alacak. Buna göre alımlar Lise, Ön Lisan ve Lisans mezunları içerisinden yaplacak. 47 Hemşire, 6 Sağlık Teknikeri, 4 Laborant, 2 Röntgen Teknisyeni, 3 Diğer Sağlık Personeli, 2 Biyolog, 1 Psikolog, 2 Eczacı ve 2 Diğer Sağlık Personeli kadrolarında alım yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Söz konusu sözleşmeli personel alımı için adaylardan genel olarka 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Buna göre;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,

gibi nitelikler aranacak. Özel olarak ise adaylardan KPSS ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi nitelikler aranacak.

KPSS Şartı: Süleyman Demirle Üniversitesi personel alımı için adaylardan 2018 yılında yapılan KPSS'den Lise mezunları için P94, Ön Lisans mezunları için P93 ve Lisans mezunları için P3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Süleyman Demirle Üniversitesi Personel alımı için başvurular ilanın yayım tarihi itibari ile başlamıştır. Başvuru için adaylara sadece 15 gün süre verilmiş olup en geç 30 Eylül 2020 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece Süleyman Demirle Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE