Süleyman Demirel Üniversitesi 311 Personel Alımı Sonuçları ve Atama Puanları?

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı başvurusu sona eriyor. En az lise mezunu 311 Personel alımı sonuç bilgisi ve atamalar haberde.

Süleyman Demirel Üniversitesi 311 Personel Alımı Sonuçları ve Atama Puanları?

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alıyor. Geçtğimiz günlerde yayımlanmış olan Sözleşmeli Personel alımı ilanına göre Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda en az lise mezunu 311 Sözleşmeli Personel Alımı yapılıyor. Bu kapsamda başvurularda artık sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını aşağıdaki bilgiler doğrultusunda yapabilecek ve sonuç bilgisine ulaşabilecekler.

Başvurular Sona Eriyor!

Üniversite personel alımı başvurularu için süreç 16 mart 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 30 mart 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece Online yapılmaktadır. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bağaltıyı kullanarak ilan detaylarına ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/suleyman-demirel-universitesi-hastanesi-311-personel-alimi-lise-h44066.html

311 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor!

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımları Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden yapılmaktadır. Bu kapsamda başvurular,

 • 170 Hemşire,
 • 4 Röntgen Teknisyeni,
 • 4 Teknisyen, 
 • 30 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri personeli,
 • 73 Temizlik Personeli,
 • 2 Gassal
 • 22 Sağlık Teknikeri, 
 • 2 Biyolog,
 • 1 Diyetisyen,
 • 2 Eczacı,
 • 1 Fizyoterapist,

alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Başvurular sadece KPSS Puanına göre değerlendirilecektir. Buna göre Kontenjana göre hesaplanmak üzere En yüksek KPSS Puanından en düşük KPSS Puanına kadar gerçekleştirilecek sıralama ise adaylar açıklanacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Adaylar başvuru sonuçlarını başvuru süresinin bitimi tarihinden itibaren 10 (on) iş günü sonrasındaki ilk iş günü içinde https://ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinden e-posta adresi ve şifre ile giriş yapılarak öğrenebileceklerdir. Ayrıca atanmaya hak kazanan adayların hazırlayacağı belgeler, belgelerin teslim yeri, teslim zamanı Üniversitemizin web sayfasında duyurulacaktır.

Bu kapsamda sonuçların en geç 13 Nisan 2023 tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

SONUÇLARI BEKLEYEN ADAYLAR BULUŞTU! SENDE BURADAN İNSTAGRAM HESABINA KATIL

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceyda
Ceyda - 6 ay Önce

Kaçlı puanlar baş vurdu acaba tbs den

Mutlu
Mutlu @Ceyda - 6 ay Önce

Sıkıntı zaten orda olacak çoğu atanmış olacak asil ve yedekler de o atananlardan olacak...

Ceyda
Ceyda - 6 ay Önce

Kaçlı puanlar baş vurdu acaba tbs den

Sevda
Sevda - 6 ay Önce

66 puanla basvurdum