Necmettin Erbakan Üniversitesi 25 Sözleşmeli Personel Alıyor

Yapılan duyuruya göre Necmettin Erbakan Üniversitesinin personel ihtiyacı için DPB bir duyuru yayımladı. Toplamda 25 kişi sözleşmeli olarak alınacak. Hangi şartlara alım yapılacak? Başvurular ne zaman?

Necmettin Erbakan Üniversitesi 25 Sözleşmeli Personel Alıyor
Necmettin Erbakan Üniversitesi 30 Ocak 2017 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı tarafından bir duyuru yaptı. Yapılan duyuruda Necmettin Erbakan Üniversitesi ailesinde çalışan personel eksikliğini tamamlamak adına toplamda 25 personel alımı yapacak. Üniversitenin farklı bölümlerine alınacak personellerden Necmettin Erbakan Üniversitesi Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak. Adaylar 2016 yılında yapılan sınava katılmış ve B grubu puana sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca bu ilana Ortaöğretim ve Lisans mezunları başvuruda bulunabilir. 

Adayların başvurularını gerçekleştirebilmesi için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, kamu haklarından mahrum bulunmamaları, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamaları, yapılacak güvenlik soruşturmasından ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç almaları, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları veya askerlik ile ilgisi bulunmamaları, görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumu söz konusu olmaması, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ortaöğretim mezunları için KPSS Bgrubu P94 puan türü, Lisans Mezunları için KPSS B Grubu P3 puan türünden puan almış olmaları, alım tablosundaki öğrenim şartlarını taşımaları, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı aylığı veya emekli maaşı almıyor olmak ve başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir. 

Başvurular, en geç 13 Şubat 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Başvuru sırasında Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası beyanının teyidi amacıyla, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının da yer aldığı nüfus cüzdanı aslı. Diploma fotokopisi, 2016 yılı KPSSP3 veya KPSSP94 puan durumunu gösterir belge 1 adet fotoğraf ile birlikte, Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi web sitesinden (www.meramtip.com.tr) veya İnsan Kaynakları biriminden temin edilecek başvuru formu ile güvenlik soruşturması formunu doldurarak şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.) İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE