Namık Kemal Üniversitesi 90 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar?

Namık Kemal Üniversitesi 90 Hemşire alımı başvurusu alınıyor. Başvurularda sona gelindi. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? İlan Detayları nelerdir?

Namık Kemal Üniversitesi 90 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar?

Namık Kemal Üniversitesi Personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanına göre Namık Kemal Üniversitesi 90 kişilik kadro ile sözleşmeli Hemşire alımı gerçekleştiriyor. İlgili ilana göre Başvurularda sona geliyoruz. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar bu haberdeki bilgiler doğrultusunda başvurularını gerçekleştirebilecekler.

90 Hemşire Alımı Yapılacak!

Namık Kemal Üniversitesi Lisans mezunu adaylar içerisinden 90 Sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda adayların başvuru yapabilmeleri için " Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümü, Hemşirelik Yüksekokulu eya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü mezunu olmak " gereklidir.

Başvurular Sona Eriyor!

Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvurusu için süreç 24 Şubat 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 10 Mart 2023 tarihine kadar başvuru yapılmış olması gereklidir. Başvuru yapacak adaylar aşağıdaki bağlantı sayesinde başvuru yapabilecekler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/tekirdag-namik-kemal-universitesi-hastanesi-90-hemsire-alimi-ilani-h43946.html

Kimlerin Başvurusu Onaylanacak?

Başvuruda bulunmak isteyen adayların mutlaka 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları sağlıyor olması gereklidir. Ayrıca 2022 yılı KPSS'den P3 lisans seviyesinde en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi nitelikleri sağlayan adaylar başvuru yapabiliyor. 

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Başvurular KPSS Puanı ile yapılacağından değerlendirmelerde KPSS puanına göre gerçekleştirilecektir. KPSS 70 Taban puan ile başvuru alınıyor olup değerlendirmelerde en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama yapılacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuruların 10 Mart 2023 tarihi ile sona ermesinden sonra en geç Mart 2023 sonuna kadar açıklanması beklenmektedir. Sonuçlar Üniversitesinin Resmi İnternet adresi üzerinden duyurulacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Kayalı
İsmail Kayalı - 3 hafta Önce

Lise mezunu hemşire alın