Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Mustafa Kemal Üniversitesi personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanmış olan ilana göre farklı pozisyonlarda toplamda 61 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapılacak.

Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. Mustafa Kemal Üniversitesi farklı pozisyonlarda 61 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Adayların ilgili ilana başvuru yapabilmeleri için 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları şarttır.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Mustafa Kemal Üniversitesi bünyesine, 40 Hemşire, 2 Ebe ve 19 Farklı alanlarda Sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 61 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Mustafa Kemal Üniversitesi adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, yapılacak güvenlik ve araşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak ve Herhanig bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına (Hatay M.K.Ü. Personel Daire Başkanlığı web sitesinden www.mku.edu.tr/idari/Personel Daire Başkanlığı/Belge ve Formlar adresinden indirilebilir.) başvuru dilekçesi, başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen yapılacaktır. Adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre en geç 02 Temmuz 2018 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. İlanın tam metni için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın tam Metni

YORUM EKLE