Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı - En Az Lise

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Hastanede görevlendirilecek sözleşmeli personel alımı yapılacak. Şartlar nedir?

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı - En Az Lise

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 38 sözleşmeli personel alımı yapacak. 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B kapsammında Mülakatsız personel alımı gerçekleştirilecek. 2020 yılı KPSS Puanı ele alınacak olup başvuru şartları ve kontenjan dağılımını sizlerle paylaşıyoruz.

38 Personel Alımı Kadroları Nelerdir?

  • 1 Diyetisyen,
  • 1 Mühendis,
  • 5 Büro Personeli,
  • 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 16 Destek Personeli,

Başvuru İçin Adaylardan Aranacak Şartlar Nelerdir?

Genel başvuru şartı olarak adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi nitelikler aranacaktır.

Özel Başvuru Şartları nedir?

Özel olarak herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2020 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise için P94, Ön Lisans için p93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 65 puan almış olmak gerekmektedir. Aynı zamanda aşağıdaki tabloda belirtilenb eğitim niteliklerinin sağlanıyor olması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmek zorundadırlar. Bu kapsamda, başvurular sadece istenen belgelerle birlikte gerçekleştireceklerdir.

Başvuru Tarihleri: 18 Temmuz 2022 - 01 Ağustos 2022

Başvuru Adresi: Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Merkez Yerleşkesi Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı, Merkez/KIRŞEHİR

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE