İzmir Bakırçay Üniversitesi 29 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

Devlet Personel Başkanlığı yayımlamış olduğu ilana göre İzmir Bakırçay Üniversitesi bünyesine farklı pozisyonlarda 29 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

İzmir Bakırçay Üniversitesi 29 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

İzmir Bakırçay Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Yapılan duyurusuya göre İzmir Bakırçay Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini tamamlamak için farklı personel pozisyonlarında toplamda 29 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Buna göre adayların değerlendirilmesi için 2016 yılında aldıkları KPSS puan türüne bakılarak yapılacak sıramala sonucunda değerlendirme yapılacaktır.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

İzmir Bakırçay Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı sözleşmeli personel pozisyonları, 6 Tekniker, 7 Büro Personeli, 4 Şoför, 3 Destek personeli, 2 Çözümleyici, Sistem Programcısı, 1 Diyetisyen, 1 Mimar, 2 Programcı, 1 Hemşire, 1 Tabip ve 1 Psikolog olmak üzere toplamda 29 kişi alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İzmir Bakırçay Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı sözleşmeli personel adaylarından, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Büro Personel, pozisyonu için 35 yaşını doldurmamış olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilana başvuru yapacak adaylar ilanın yayım tarihi olan 02 Temmuz 2018 tarihi itibari ile başladılar. Adaylara başvuru için 15 günlük bir süre verildi. Buna göre adaylar başvurularını en geç 16 Temmuz 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, istenen belgeler ile birlikte İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 16:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Katalan.
Katalan. - 4 yıl Önce

Adrese Teslim personel alımı. İsim soyisim yazmamışlar sadece

kpss
kpss - 3 yıl Önce

54 kpss ile sınava girmeye hak kazanan adayların olduğu atama. Millet 90 puanla atanma beklesin hala