Eskişehir Teknik Üniversitesi En Az Lise Mezunu 30 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesine personel alımı yapacak. Başvuru süreci için son günlere geldik. Peki Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Eskişehir Teknik Üniversitesi En Az Lise Mezunu 30 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Eskişehir Teknik Üniversitesi personel alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre başvurularda artık sona geldik. Bu kapsamda Eskişehir Teknik Üniversitesi en az lise mezunu adaylar içerisinden alım yapılacak. Henüz baivuru yapmamış olan adaylar nasıl başvuru yapacak? Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

30 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI YAPILACAK!

Eskişehir Teknik Üniversitesi yayımladığı ilana göre 30 kişilik boş kadro ile, Mimar, Makine Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Gıda Mühendisi, Tekniker, Teknisyen, Programcı ve Çözümleyici Sistem prgramcısı alımı yapılacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Eskişehir Teknik Üniversitesi perosnel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 08 Nisan 2021 tarihi ile başlamış olup artık sona ermektedir. Başvurular en geç 22 Nisan 2021 tarihine kadar yapılacak. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını şahsen Üniversiteye gerçekleştirmeleri gereklidir.

EN AZ LİSE MEZUNU KADRO DAĞILIMI:

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Eskişehir Teknik Üniversitesine personel alımı için adaylar en geç 22 Nisan 2021 tarihine kadar başvuru yapacak olup sonuçların ise en geç Mayıs ayına kadar açıklanması beklenmektedir. 

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDIĞINDA ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİREBİLİRSİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2021, 22:10
YORUM EKLE