Erciyes Üniversitesi Mülakatsız 46 Sağlık Personeli Alımı Yapıyor!

Erciyes Üniversitesi farklı personel kadrolarından oluşan bir ilan yayımladı. Bu yönde 46 Sözleşmeli Personel alımı yapılacak. İşe kadrolar ve şartlar şöyledir.

Erciyes Üniversitesi Mülakatsız 46 Sağlık Personeli Alımı Yapıyor!

Resmi Gazete'nin 22 Nisan 2019 tarihli yayımlamış oluğu ilanlar kısmında yer alan Erciyes Üniversitesi personel alımı ilanı ile farklı personel pozisyonlarında 46 kişilik boşluk ile alım yapılacak. Bu bağlamda Erciyes Üniversitesi alacağı 46 personel adayına mülakat yapmayacak olup değerlendirmeler Kamu Personeli Seçme Sınavı puan durumuna göre yapılacak. Adaylar başvurularını şahsen üniversite bünyesine yapacaklardır.

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALINACAK?

Erciyes Üniversitesi 46 kişilik kadro ile Hemşire ve Sağlık Teknikeri alacak. Bu yönde, Sağlık Uyg. ve Arş. Merkezinde  40 Hemşire ve 3 Sağlık Teknikeri alınacak. Diş Hekimliği Fakültesine ise 2 Hemşire ve 1 Sağlık teknikeri alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adaylar için yukarıdaki tabloda özel olarak belirtilen eğitim niteliği ve Kamu Perosneli Seçme Sınavı şartı aranacak. Bu yönde, 2018 KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için 2018 - KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

Genel olarak ise, 

1 - 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, 

2 - Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

3 - 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mani hali olmamak,

4 - 7/24 Kesintisiz hizmet sunumu gereği nöbet usulü planlanan çalışma planları dâhilinde gece nöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya mani hali bulunmamak,

5 - Belirtilen unvanlarda istihdam edilecek kişiler ameliyathane, yoğun bakım ve diğer birimlerde/ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır,

6 - Daha önce çalıştığı kamu kurumu veya kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmaları gereklidir.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanın resmi gazete'de yayımlanmasının ardından başlayabilecekler. Bu bağlamda başvurular en geç 15 gün içerisinde yani en geç 05 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuruların yapılması gereklidir. 

Başvurular, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlanın Tam Metnine ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

İŞİN OLSA 

YORUM EKLE