İŞKUR üzerinden kamu, özel sektör iş ilanları detaylarını aktarmaya devam ediyoruz.  İŞKUR'un Türkiye genelindeki iş yerlerine çok sayıda personel alımı yapılacak. Başvurularda 2660 güvenlik görevlisi kadrosunda silahlı ve silahsız alımlar yapılacak. Büro memuru alımlarında ise 875 kişi istihdam edilecek.

Genel başvuru şartlarında adayların bilgisayar bilgisine sahip olmaları, office programlarını kullanabilmeleri, exel, word gibi programlara hakim olmaları, muhasebe gibi paket programları kullanabilmeleri, eğitim düzeyinde en az lise mezunu olmaları gerekli olacaktır.

Silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımlarında adayların özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmaları, silah bulundurma ve taşıma ruhsatına sahip olmaları, eğitim düzeyinde en az lise mezunu olmaları, yaş aralığında 18 yaşını tamamlamış olmaları, iş tecrübesine sahip olanlar için daha çok başvuru yapabileceği ilanlar olacaktır.

Büro Memuru Kadrosuna 875 Kişi İstihdam Edilecek!

Firmaların büro memuru personeli kadrolarındaki personel alımlarına başvurular işkur üzerinden yapılabilecek. Başvurular için İŞKUR e-şube portalı üzerinden erişmek için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

2660 Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi İstihdam Edilecek!

Özel güvenlikçi alımları kapsamında 2660 silahlı ve silahsız özel güvenlik personeli alımları için 2660 açık iş ilanı bulunuyor. Bu alımlara başvurular işkur üzerinden yapılabilecek. Detaylara erişebilmek için: https://www.isinolsa.com/iskur-guvenlik-gorevlisi-alimi-ilanlari

YENİ İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS ve Android Uygulama İçin >>>> BURAYA