Erciyes Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Erciyes Üniversitesi bünyesinde bulunan sözleşmeli personel eksikliği için 25 Ocak 2017 tarihli bir duyuru yayımladı. Duyuruya göre aranan şartlar ve başvuru bilgileri haberimizin devamında yer almaktadır.

Erciyes Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Erciyes Üniversitesi 25 Ocak 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 6 adet Sözleşmeli Personel Alımı gerçekleştirecek. Adaylardan 2016 yılına ait Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan sırası aranacaktır. Erciyes Üniversitesi 1 adet Sağlık Teknikeri, 3 adet Büro Personeli, 1 adet Fizyoterapist ve 1 adet Eczacı alımı yapacaktır. Ayrıca Eczacılık kadrosu için Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan 1 sayılı cetvele göre KPSS şartı aranmamaktadır. 

Adaylardan Erciyes Üniversitesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, her kadro için öğrenim şartlarını taşımaları, Memur kanuna göre yaş şartını taşımaları, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamaları, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları ve askerlik ile ilgisi bulunmamaları, görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi sağlık durumu olmamaları, yapılacak güvenlik soruşturmasında olumlu sonuç vermeleri, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmaları, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mani hali olmamak, kesintisiz hizmet sunumu gereği vardiyalı nöbet usulu çalışmasına engeli olmaması ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden Lisans mezunları, Önlisans mezunları KPSSP94 ve Lise mezunları KPSSP94 puan türünden puana sahip olmaları şartları aranacaktır. Ayrıca Eczacı pozisyonuna yapılan başvurularda KPSS şartı aranmamaktadır. Asil aday mülakat sonucu belirlenecektir. Bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 08 Şubat 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 23:47
YORUM EKLE