Ege Üniversitesi 81 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları ve Taban Puanları?

Ege Üniversitesi personel alımı başvurusu sona eriyor. En az lise mezunu 81 sözleşmeli personel alımı sonuçları ve Taban KPSS puanı nedir?

Ege Üniversitesi 81 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları ve Taban Puanları?

Ege Üniversitesi Geçtiğimiz günlerde yayımladığı personel alımı ilanına göre Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzer 81 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu alım ilanı için başvurularda sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını gerçekleştirecekler. Peki başvuru sonuçları ne zaman?

Başvurular Sona Eriyor!

Ege Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 81 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. Alımalar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak şartı ile " 10 Destek Personeli,  20 Sağlık Teknikeri,  1 Çocuk Gelişimcisi , 50 Hemşire " alımı gerçekleştirilmektedir.

Adaylar başvurularına 6 Mart 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 20 Mart 2023 tarihinde başvuruların tamamlanmış olması gereklidir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

İLANIN DETAYLARI

Başvuru Değerlendirmesi nasıl yapılacak?

Üniversiteye Personel alımları Herhangi bir Mülakat yapılmaksızın gerçekleştirilecektir. Mülakatsız Personel Alımı kapsamında yayımlanmış olan ilan için değerlendirmelerde KPSSP94, KPSSP93 ve KPSSp3 puan türünden en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile mülakatsız personel alımı yapılacak.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuru sonuçları, asil liste ve yedek liste [asil listenin üç (3) katı] olmak üzere son başvuru tarihinden itibaren on beş (15) iş günü içerisinde //www.ege.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Buse al
Buse al - 9 ay Önce

Sosyal hizmetler mezunuyum ne başvurabilirmiyim

Metin açar
Metin açar - 9 ay Önce

Ege üniversitesi tıp fakültesi sözleşmeli personel alımı ne Zaman açıklanacak acaba

Hicran
Hicran - 9 ay Önce

Neden açıklanmadı hâlâ bi bilginiz var mı