Ankara Üniversitesi 119 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ankara Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere119 personel alımı yapılacağını bildirmişti. Başvurular sona erdi. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Ankara Üniversitesi 119 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ankara Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 119 kişilik boş kadro ile ilan yayımlamıştı. Geçtiğimiz günlerde Mayıs ayı başı ile yayımlanan ilana göre Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli alacak. Alımlar farklı kadrolara yapılacak olup başvuru süreci sona ermiştir. Başvuruda bulunan adaylar sonuçların açıklanmasını beklemeye başladılar bile. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Asil ve Yedek adaylar nasıl belirlenecek?

YÜZLERCE BAŞVURU YAPILDI!

Ankara Üniversitesi bünyesine 119 personel alımı yapacak olup başvurular 03 Mayıs 2021 tarihi ile başlamış olup 17 Mayıs 2021 tarihi ile sona ermiştir. Alımların en az lise mezunu olması ve ülkemizde sağlık personelleri için geniş bir çalışma alanı olması sebebi ile ilan çok ilgi aldı ve yüzlerce başvuru yapıldı.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Ankara Üniversitesi 119 kişilik boş kadro ile, Psikolog, Sağlık Teknikeri, Eczacı, Fizyoterapist, Diyetisyen, Diğer Sağlık Personeli, Laborant, Çocuk Gelişimci, Biyolog ve Hemşire kadrolarında atama yapılacaktır.

BAŞVURU DEĞERLENDİRMESİ NASIL YAPILACAK?

KPSS puan sırasına konulmak kaydı ile boş bulunan hemşire pozisyonu için 3 katı kadar, diğer pozisyonlar için 5 katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazanan atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde, ilan edilen yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Ankara üniversitesine Sağlık Personeli alımı başvuruları 17 Mayıs 2021 tarihi ile sona ermesinin ardından sonuçların Mayıs sonu veya Haziran ilk haftası açıklanması beklenmektedir. Elektronik ortamda eklenen belgeler incelendikten sonra, KPSS puan sıralaması esas alınarak atanmaya hak kazanan asil ve yedek kazananların listesi //personeldb.ankara.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

BAŞVURU SONUÇLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 16:24
YORUM EKLE