Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 18 Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliği için sözleşmeli olarak alım yapacak.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 18 Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliği için farklı pozisyonlarda sözleşmeli olarak alım yapacak. Buna gör Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesine, 2 Destek Personeli, 7 Büro Görevlisi, 2 Teknisyen, 4 Tekniker ve 3 Mühendis alımı gerçekleştirecek. Başvuru şartları ve başvuru detayarı haberimizin devamında yer almaktadır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Devlet memurları kanunun yaş şartını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Vardiyalı çalışmasına engel durum olmamak ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularına başladılar. Adaylara 15 gün lük başvuru süresi verildi. Buna göre adaylar başvurularını en geç 16 Temuz 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, son başvuru günü en geç 17:00 a kadar Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE