Salça Fabrikasında Domateslerin Üzerinde Dans Etti TikTok'ta Yayımladı! Yeni Gelişme

Domates salçası üretimi yapan bir fabrikada işçi tarafından çekilerek tiktok'a yüklenildiği iddia edilen paylaşım kısa sürede hızla yayıldı. Salça üretim tesisindeki iğrenç görüntüler sonrası yeni gelişme yaşandı

Salça Fabrikasında Domateslerin Üzerinde Dans Etti TikTok'ta Yayımladı! Yeni Gelişme

Balıkesir ilinde kaçak bir salça fabrikasında domateslerin üzerinde dans eden çalışan çektiği videoyu sosyal paylaşım platformu Tiktok'ta paylaştı. Salça üretim tesisinde kaydedildiği iddia edilen görüntünün çalışan tarafından ayaklarıyla ezerek dans etti.

İğrenç video Tiktok'ta kısa sürede yayılmasının ardından yetkili kurumlar devreye girdi. Olaya ilk müdahaleyi Balıkesir Valiliği ekipleri tarafından üretim tesisinin bulunduğu alanda gerçekleştirildi. Dans ederek video çeken vatandaşa 13 bin 900 TL para cezası kesildi. Sosyal medya üzerinden hızla yayılan video birçok tartışmayı da beraberinde getirdi. Gıda ürünlerinin temizliği ve hijyeni konusunda tereddütler daha da arttı. Balıkesir Valiliği zabıta ekipleri üretim tesislerinin bulunduğu Altıeylül ilçesi Köseleler Mahallesi'ndeki üretim tesisinde bi takım çalışmalar yürütülerek, tesiste bulunan yaklaşık 8 ton salça da İmha edildi.

GeLen tepkilerin ardından sosyal medya paylaşım platformu TikTok'taki kullanıcı daha sonra bu paylaşımı silerek kullanıcı hesabını kapattı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 14:07
YORUM EKLE