Sağlık-Sen Üyesi 211 Bin Oldu

2015 yılında Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yetkili sendikası Sağlık-Sen’in üye sayısı 211 binin üzerine çıktı. İşte ayrıntılar…

Sağlık-Sen Üyesi 211 Bin Oldu

Sağlık-Sen Üyesi 211 Bin Oldu

En çok üyesi bulunan sağlık sendikası olan Sağlık-Sen’in üye sayısı 2015 yılında 211 bin 648 oldu. Bu üye sayısı ile birlikte Sağlık-Sen kendisine en yakın sendikanın üye sayısına 110 bin 170 fark atarken diğer takipçisi olan sendikaya ise 170 bin 19 fark attı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, 211 bin 648 üyeyle Sağlık-Sen’i zirveye taşıyan sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına teşekkürlerini iletti. Sorunlardan beslenmek yerine her zaman ve zeminde çözüm üretmek için çalıştıklarını dile getiren Memiş, çözüme destek sunarak sendikacılık yaptıklarını dile getirdi. Sağlık çalışanlarının yine çalışan ve üretin sendikayı tercih ettiklerini dile getiren Memiş, Şimdiye kadar çok sayıda kazanım elde ettiklerini söyledi. Toplu sözleşme sürecine hazırlandıklarını belirten Memiş, bu görüşmelerde bir çok taleplerini kazanıma çevirmek istediklerini ifade etti. Sendikalarının gösterdiği başarı için de tüm sendika çalışanlarına teşekkür etti.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE