Yeni Yılda THY ve Kızılay KPSS Şartsız 5 Bin TL Maaşlar Personel Alacak!

Yeni yılda ilk personel alım ilanı THY ve Kızılaydan geldi. Farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Personel kadro dağılımı ve detaylar haberdedir.

Yeni Yılda THY ve Kızılay KPSS Şartsız 5 Bin TL Maaşlar Personel Alacak!

2020 yılının ilk günlerinde kurumların personel alımlar da devam ediyor. Özellikle THY ve Kızılay tarafında yayınlanan en son ilanlarda 5 bin TL maaşa kadar farklı kadro ve pozisyonlarda personel alımları gerçekleştirileceği açıklandı. Alımlara ilişkin detaylar, başvuru şartları haberimizin devamında yer alıyor.

Kızılay Tarafından Yayınlanan İlanlar

Kızılay’ın resmi internet sitesinde yayınlanan yeni ilanlarda farklı pozisyon ve kadrolara alım gerçekleştirilecek olup bu ilanlardan bazıları şu şekildedir.

Sağlığın Geliştirilmesi ve Teşviki Uzmanı

Üniversitelerin 4 yıllık Hemşirelik bölümünden mezun olmak, tercihen Halk/Toplum Sağlığı hemşireliği alanında yüksek lisans/sertifika sahibi olmak, halk Sağlığı alanında en az 3 sene çalışma tecrübesi olmak.

Ruh Sağlığı Hemşiresi

Hemşirelik veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri bölümlerinden en az lisans mezunu olmak, psikiyatri Hemşireliği alanında yüksek lisans ya da doktora programlarını tamamlamış olmak, tercihen ruh sağlığı, halk sağlığı ve psikososyal destek konularında bilgi sahibi olmak ve bu konularda eğitim verme deneyimine sahip olmak, tercihen İlk Yardım Eğitmeni Sertifikasına sahip olmak, tercihen alanında 2 yıl deneyim sahibi olmak, tercihen Arapça ve/veya İngilizce bilmek.

Gençlik Çalışanı

Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Sosyal Hizmetler, Fen-Edebiyat Fakültesi mezunu, Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan,İyi seviyede Arapça konuşabilen adayların başvurularına açıktır.

Diğer ilanlara ulaşmak için: //bit.ly/2Zq0EKI

THY Tarafından Yayınlana İlanlar

THY tarafından yayınlanan ilk ilanda adaylar Uçak Bakım Teknisyeni olarak işe alınacak olup adayların T.C. vatandaşı olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 01.01.1991 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış olmak, askerlikten muaf olmak veya tercihen en az 1 yıl tecilli olmak, Daha önce THY A.O. veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmamış olmak,Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, İşbaşı Eğitim Programı süresince İstanbul'da ikameti ve eğitime kesintisiz devamı kabul etmek, CEFR kriterlerine göre en az A2 Seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak, Üniversitelerin Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakülteleri’nin aşağıdaki bölümlerinden lisans derecesinde mezun olmak şartları aranmaktadır.

İlana ulaşmak ve başvuru yapmak için: //bit.ly/37t06Y3

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE