Türk Kızılayı Yeni Personel Alım İlanları Açıkladı!

Türk Kızılayı yeni personel alım ilanları açıkladı. Kızılay kariyer portalı üzerinden duyurulan doktor, proje asistanı, satın alma ve lojistik sorumlusu, insan kaynakları işe alım uzmanı ve diğer kadrolardaki personel alım detayları haberimizde..

Türk Kızılayı Yeni Personel Alım İlanları Açıkladı!

Türk Kızılayı yeni personel alım ilanları açıkladı!

Türkiye ve Dünyanın en önemli insani yardım kuruluşlarından Kızılay Türkiye genelinde ve Dünya genelindeki yardımlarda görevlendirilmek üzere farklı kadrolarda alımlar yapılacağını açıkladı.

KIZILAY PERSONEL ALIMI;

Kızılay kariyer portalı üzerinden adaylara duyurulan ilanlara göre Türkiye genelinde adayların başvuru yapabileceği bir çok kadroda istihdam sağlayacak. Buna göre 20 Aralık tarihinde doktor kadrosunda Ordu, Çorum, Erzincan, Van, Rize, İstanbul (Avrupa), Mardin illerinde kan bağış merkezlerimizde görevlendirilecek Doktor alımı için başvuru şartları şöyle;

Tıp fakültelerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilmek (tercihen), takım çalışmasına uygun, tam zamanlı çalışabilecek, seyahat engeli bulunmayan, mecburi hizmetini tamamlamış, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış uzman ve pratisyen kadroları için sosyal sorumluluk sahibi kişilerin başvuru yapmaları istenildi. Adayların özgeçmişte fotoğraf ile başvuru yapmaları istenildi. Proje asistanı kadrosundaki alımlarda 3 yıl iş tecrübesine sahip olmak, Office programlarına hakim olmak, iyi derecede İngilizce bilmek, b sınıfı ehliyet sahibi olmak başvuru şartları aranacak.

Diğer alımlarda İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı, Gençlik Çalışanı, Toplum Merkezi Yöneticisi, kadrolarında olacak. Başvurularını internet ortamından yapabilecekler. Son başvuru tarihinden önce //basvuru.kizilaykariyer.com/ adresinden üye girişi yapılarak başvuruların tamamlanması gerekecek. 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 09:34
YORUM EKLE