Türk Kızılayı KPSS'siz 5 Şehir İçin Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılayı her geçen gün büyüyerek iş istihdamı yaratmaya devam ediyor. Resmi internet sitesi tarafından yapılan açıklamaya göre farklı şehirlerin bünyesine personel alımı yapılacak. Detaylar haberimizde..

Türk Kızılayı KPSS'siz 5 Şehir İçin Personel Alımı Yapacak

Her geçen gün bünyesi içerisinde gelişerek büyüyen ve oldukça iyi işler yapan Kızılay, yaptığı açıklama ile birlikte farklı illerde bulunan birimlerine personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılacak olan personel alımlarının KPSS'siz olacağını açıklayan yetkililer, 5 farklı şehir bünyesinde olacağını açıkladı. Başvuru yapacak olan adayların belirlenen başvuru şartlarını iyi şekilde okumaları ve ona göre başvuru yapmaları önemlidir. Başvuru yapan adayların, belirlenen başvuru şartlarını karşılayamadıklarını anlaşıldığı taktirde adayların başvurlarının geçersiz sayılacağı belirtildi.

Başvuru Şartları ve Detayları

Türk Kızılayı bünyesine katılacak olan personellerin " İstanbul, Konya, Adana, Kahramanmaraş ve Kayseri" illerinde personel alımı yapılacağı açıklandı. Yapılacak olan personel alımlarında adaylar için belirlenen başvuru şartları şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması, en az dört yıllık çocuk gelişimi bölümünden mezun olması, sertifika programlarına katılmış olması, insani ilişikileri iyi olması, çocuklar ile arasının iyi olması, gelişimsel değerlendirme testlerine katılmış olması, adli sicil belgesinin temiz olması, adli soruşturmanın geçerli olması" adaylardan istenilen şartlardandır. Adalay Kızılay bünyesine yapacakları başvurular ile istenilen pozisyonlarda başvuruda bulunabilirler.

DİĞER PERSONEL ALIMLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 08:59

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE