Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde farklı pozisyonlarda görev yapmak üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan memur ve personel alımı yapıyor.

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin dört bir yanında görevlerini sürdürmekte olan Türk Kızılayı ihtiyaç sahibi olan kişilere kan ve organ bağışı vermekte olduğu gibi yine çok sayıda kişiden kan ile organ bağışı almaya devam etmektedir. Yurdun her bir bölgesinde gönüllü öğrenciler ile görevlerini yerine getirmekte olan Türk Kızılayı pek çok pozisyona da personel alımları gerçekleştirmektedir.

Resmi internet sitesi aracılığı ile memur ve personel alımı ilanlarını kamuoyuna duyurmakta olan Türk Kızılayı yeni duyurduğu ilanlar için memur ve personel alımı yapıyor. Peki alınacak olan pozisyonlar nelerdir, adayların sahip olması gerektiği nitelikler nelerdir? Tüm detayları www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere açıklıyoruz.

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Türk Kızılayı resmi internet sitesinden duyurduğu kadrolar için mmur ve personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlara atama yapılacak? Buna göre İK İşe Alım Görevlisi, Toplum Merkezi Yöneticisi, Sürücü, Psikolog, Program / Proje Asistanı, Sağlık Uzmanı Türkiye Geneli, Raporlama / Veri Uzmanı, Vaka Çalışanı, Doktor pozisyonları için memur alımı yapılacaktır. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak? Buna göre müracaatlarını gerçekleştirmek isteyen adayların öncelikle tarayıcılarının url bölümüne //basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx linkini yapıştırması ve ardından git butonuna ya da enter tuşuna basması gerekiyor. Bu adımları gerçekleştiren adaylar tüm pozisyonları görebilir ve istediği pozisyon için personel alımı başvurularını yapabilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET
MEHMET - 2 yıl Önce

EFENDİM ADIM MEHMET SOYADIM DURMAZ MARDİN DERİK GÖKTAŞ KÖYÜNDE YAŞIYORUM 2014 2015 LİSE MEZUNU OLUP ŞU AN ADIYAMAN GÖLBAŞI MESLEK YÜKSEK OKULUNDA YEREL YÖNETİMLER BÖLÜMÜNÜ OKUMAKTAYIM MEZUN OLMAMA 20 VAR EYER UYGUN GÖRÜYORSANIZ İŞE BAŞLAYABİLİR SAYGILARIMLA