Türk Kızılayı KPSS Şartsız Haziran Ayı Personel Alımları Yayımlandı! Türkiye Geneli

Türk Kızılayı haziran ayı itibari ile yeni ilanlar yayımladı ve farklı pozisyonlarda Türkiye Genelinde personel alımı yapacağını belirtti. Peki şartlar Nedir?

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Haziran Ayı Personel Alımları Yayımlandı! Türkiye Geneli

Türk Kızılayı resmi internet sitesi üzerinde yeni bir ilan yayımlayarak yüzlerce adaya ışık oldu. Türk Kızılayı farklı pozisyonlarda ve niteliklerde ilan yayımladı ve başvurular alınmaktadır. Alımlar tüm türkiye genelinde farklı illerde ve ülke genelinde yapılacak. Bu yönde adaylardan bazı nitelikler aranmakta olup, adayların bu nitelikleri taşımaları durumunda başvuruları kabul edilecektir. Peki Türk Kızılayı hangi pozisyonda personel alımı yapıyor? Kimler Başvuru Yapabilir? İşte İşin Olsa ekibi olarak derlediğimiz bu haberimizde tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

8 FARKLI POZİSYONDA PERSONEL ALINIYOR!

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanlara göre 8 farklı pozisyon için alım yapılacak. Bu yönde alımlar farklı bölgelere ve türkiye genelinde yapılacak. Bu yönde, Genel Başvuru (Lise Stajyeri) (STAJL), Genel Başvuru (Üniversite Stajyeri) (STAJU), Doktor (Doktor 2018) Pozisyonunda Türkiye Geneli, Sağlık Uzmanı (SU - 2019) Gebze/ Kocaeli ilinde, Gençlik Çalışanı (GÇ092018) Türkiye Genelinde, Çağrı Merkezi Operatörü (CMO042019) Gaziantep'te, Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı (YDE042019) Ankara, İstanbul ve İzmir İllerine, Doğrulama & Gözlem Asistanı (DGA042019)  ise Ankara, istanbul ve Gebze illerine alım yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL ŞARTLAR NEDİR?

Yukarıdaki alımı yapılacak personel adaylarından bazı genel nitelikler aranıyor. Bu yönde, En az Lise mezunu olmak, Ekip Çalışmasına yatkın olmak, Gelişime açık olmak, Seyehat Engeli bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak veya 2 yıl tecil ettirmiş olmak, İletişim Becerisi yüksek olmak, Alım yapılacak pozisyona göre gerekli eğitim kurumlarının Üniversite veya lise seviyesinde mezun olmuş olmak, Sorumluluk sahibi olmak ve MS Office Programlarını etkin olarak kullanabilmek şartları aranacaktır.

Ayrıca pozisyonuna göre özel niteliklerde aranmakta olup bu bilgilere başvuru sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL NEREDEN YAPILIR?

 Türk Kızılayı personel alım ilanlarını resmi iternet sitesi olan https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresi üzerinden yayımladı ve başvuruları da resmi internet sitesi üzerinden alacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 09:14
YORUM EKLE