Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan çok sayıda personel alımı yapıyor.

Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Sağlık faaliyetleri anlamında büyük önem taşımakta olan kurumlar arasında yer almakta olan Türk Kızılayı KPSS şartı olmadan kamu personeli alımı yapmaya devam ediyor. Alımlarını Türk Kızılayı kariyer sayfası aracılığı ile duyurmakta olan kurum buradan açık pozisyonları duyurmaktadır.

Türk Kızılay'ının hazırlamış olduğu kariyer sayfasında ki açık pozisyonlara bakıldığında farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki Türk Kızılayı Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Alım yapılacak olan adayların sahip olması gereken nitelikler nedir?

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Türk Kızılayı kariyer sayfası aracılığı ile açık pozisyonları duyurdu ve bu pozisyonlar için personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için Türk Kızılayı kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

Finansal Raporlama Uzmanı 
Doktor / Tıp Merkezleri (İç Hastalıkları) (İç Hastalıkları) 
İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı 
Doktor / Tıp Merkezleri (Göz Doktoru) 
Organizasyonel Gelişim Uzmanı 
Program/Proje Asistanı 
Çocuk ve Gençlik Program Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu) 
Operatör 
Koruma Programı Sorumlusu (Toplum Merkezi Sorumlusu) 

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere Türk Kızılayı çok sayıda pozisyon için personel alımı yapıyor. Başvuru yapacak olan adayların çeşitli niteliklere sahip olması gerekmekte olup müracaatlar için aşağıda ki linkleri takip edebilirsiniz.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeref Özkan
Şeref Özkan - 4 yıl Önce

Slm Kızılay'ın bünyesinde çalışmak istiyorum saygılar