TÜBİTAK ULAKBİM KPSS'siz 14 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Başvurular Başladı!

Resmi Gazete ve Aile Bakanlığı resmi internet adresi üzerinde duyurulan ilana göre TÜBİTAK 14 personel alımı yapacak. İşte şartlar.

TÜBİTAK ULAKBİM KPSS'siz 14 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Başvurular Başladı!

TÜBİTAK ULAKBİM personel alımı yapacağını belirtti. Resmi Gazete'de 24 Şubat 2002 tarihinde yayımlanmış olan ilana göre Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezinde görevlendirmek üzere 14 kişilik boş kadro ile Ankara'da personel alımı yapacak. Alımlar Ar-Ge Personeli ( Araştırmacı ) Pozisyonu için yapılacak. Bu kapsamda adayların belirtilen bazı genel ve özel niteliklere sahip olmaları gereklidir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR

TÜBİTAK ULAKBİM adaylardan genel olarak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış, muaf veya tecilli olmak ve İlnda belirtilen İngilizce dilinden puan almış olmaları gereklidir.

Özel olarak ise, Lisans Bölümleri Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, ElektrikElektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Fizik, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik, Matematik Mühendisliği, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik-Bilgisayar, Yazılım Geliştirme veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

TÜBİTAK personel alımı için adaylar başvurularına 24 Şubat 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 16 Mart 2020 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar başvurularını "www.ulakbim.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir (Başvuru için öz geçmiş oluştururken istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur.). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE