TÜBİTAK MAM KPSS Şartı Olmadan Personel Alım İlanı Yayımladı!

TÜBİTAK MAM yayımlamış olduğu ilanına göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan belirli süreli çalışacak personel alımı yapacağını belirtti.

TÜBİTAK MAM KPSS Şartı Olmadan Personel Alım İlanı Yayımladı!

Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK MAM iki farklı Enstitüsüne KPSS şartı olmadan personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyacak. TÜBİTAK MAM Belirli süreli çalışacak, Malzeme Enstitüsüne ve Gıda Enstitüsüne alım yapacak.

ilgili ilan için yayımlanan duyuya göre TÜBİTAK MAM Gıda Enstitüsüne Teknisyen Pozisyonunda çalışacak Gebze/Kocaeli de Ar-ge Personeli alacak. Yayımlanan diğer ilana göre ise, TÜBİTAK MAM Malzeme Enstitüsüne Araştırmacı pozisyonunda Gezbe/KOCAELİ de 2 kişilik boş kadrosu ile Ar-Ge Personeli alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İlgili ilana başvuru yapacak adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Yurtiçi veya yurtdışı seyehat engeli bulunmamak, Ekip çalışmasına yatkın, araştırmaya istekli, proje çalışanları ile iyi iletişim kurabilmek ve uyumlu çalışmak, iş disiplinine uygun davranışlara sahip olmak, yeniliklere açık olmak ve Yabancı dil ve Lisans eğitimi niteliklerini taşıyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte 16 Mayıs 2018 tarihi itibari ile başlayabilirler ve en geç 07 Haziran 2018 tarihine kadar saat 17:00 a kadar www.mam.tubitak.gov.tr adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. Aşağıda ilgili ilanlara ulaşrak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 TÜBİTAK MAM Malzeme Enstitüsü Personel Alımı

 TÜBİTAK MAM Gıda Enstitüsü Personel Alımı

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE