TÜBİTAK BİLGEM 45 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştiriyor

TÜBİTAK BİLGEM yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için farklı pozisyonlarda personel alımı yapacak. İşte detaylar.

TÜBİTAK BİLGEM 45 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştiriyor
TÜBİTAK BİLGEM 28 Nisan 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliğini gidermek üzere farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 45 kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Alımlar Ankara ilinde yapılacak olup, adaylardan KPSS şartı aranmıyacaktır. Ayrıca alımları, TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü yapacaktır. Adaylar başvuru şartlarını taşıdıkları dahilinde başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. 

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

TÜBİTAK BİLGEM alım yapacağı kadrolar için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumu veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, herangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim- öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak şartları aranacaktır. Adaylar bu şartları taşıdıkları dahilinde başvuruları kabul edilecektir.

BAŞVURULAR:

İlana başvuruda bulunacak olan adaylar, ilan duyurusu yapıldıktan sonra başvurularına başlayacak olup en geç 19 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, "www.bilgem,tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER