TÜBİTAK 17 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Yok

TÜBİTAK personel alımı gerçekleştiriyor. Yapılan duyuruya göre farklı pozisyonlarda toplamda 17 kişi alınacak. İşte detaylar.

TÜBİTAK 17 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Yok
TÜBİTAK 13 Mart 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacı için farklı pozisyonlarda toplamda 17 personel alımı gerçekleşirecek. Alım yapacak olan TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı birimidir. Alımlar Ankara ilinde yapılacaktır.

HANGİ ŞARTLAR ARANACAK ?

TÜBİTAK alım yapacağı personel adaylarından, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir hastalığı veya bulaşıcı hastalığı olmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet notu 4,00 üzerinden en az 2,50 olmak, Üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak, ngilizce yeterliliğini aşağıdaki sınavlardan birinden alınan puanla kanıtlamış olmak şartları aranacaktır. Bu şartları taşıyan personel adaylarının başvuruları kabul edilecektir. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

TÜBİTAK personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar, en geç 03 Nisan 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştiemeleri gerekmektedir. Başvurular, “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluşturduktan sonra referans kod seçilerek, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE