TÜBİTAK 15 Kamu Personeli Alımı

TÜBİTAK yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için farklı pozisyonlarda toplamda 15 kamu personeli alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.

TÜBİTAK 15 Kamu Personeli Alımı
Devlet personel başkanlığının yapmış olduğu duyurusuna göre TÜBİTAK 15 kişilik boş kadro ile bünyesine kamu personeli alımı gerçekleştirecek. TÜBİTAK toplamda 15 kamu personeli kadrosu ile Ankara da bulunan Araştırma Destek programları başkanlığına alım yapacak. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmesi için aranan şartların hepsini taşımaları gerekmektedir. 

ARANAN ŞARTLAR:

TÜBİTAK iş başvurusunda yapacak adaylar, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamasıi kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, her ne sebeple olursa olsun herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, Üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir öğrenim yılı gecikmeli bitirmiş olmak, İngilizce yeterlilik sınavını gerekli puanlar ile kanıtlamış olmak şartları aranmaktadır. 

BAŞVURULAR:

Aranan niteliklere uygun olan adaylar başvurularını, ilan yayınlandığı tarih itibari ile en geç 15 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. İlanın tam metni için ( https://goo.gl/5olv9y ) bağlantısını kullanabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER