Süleyman Demirel Üniversitesi 110 Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı statülerde personel alımı yapacağını belirtti. İlgili ilan için başvurular başladı ve adaylar haberimizin devamındaki bilgiler doğrultusunda başvuru yapabilirler.

Süleyman Demirel Üniversitesi 110 Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından geçen hafta yayımlanmış olan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı personel alımı yapacğaını belirtmişti. Yayımlanmış olan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesine toplamda 110 kişilik boş kadro ile alım gerçekleştirecek.

Söz konusu olan Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı ilanına başvurular başladı. Adaylar başvurularını en geç 10 gün içerisinde tamamlamaları gerekmektedir. Yani adaylar en geç 21 Mayıs 2018 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İlgili ilan için başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden veya Isparta İŞKUR a şahsen yapılacaktır.

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesine Engelli, Düz işçi, Eski Hükümlü ve Terör Mağduru personel alacak. Söz konusu yayımlanmş olan ilana göre alınacak adaylar geçici olarak yani 3 ay süre ile ( 90 Günlük ) çalışacaklardır. Adaylar ilgili görevlerine 02 Temmuz 2018 tarihinde başlayacak ve 3 ay çalışacaklardır. Buna göre Süleyman Demirel Üniversitesi 102 İşçi, 5 Engelli İşçi ve 3 Eski hükümlü ve Terör Mağduru işçi alımı gerçekleştirecek. Adaylar için kura çekimi vey sözlü sınav Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yapılacaktır.

Ayrıca adayların başvuru yapabilmeleri için 18 yaşından büyük olmaları ve ilan iedilen ilçeden veya il genelinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir. İlgili kura çekimi 25 Mayıs 2018 tarihinde saat 09:00 da noter huzurunda gerçekleşecek. Sözlü milakat sınavı ile 18 Haziran 2018 tarihinde saat 09:00 da yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ilanın tam metnini inceleyiniz.

İlanın Tam Metni

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE