Mersin Üniversitesi KPSS'siz Personel Alım İlanı Yayımlandı! En Az Lise Mezunu

Mersin Üniversitesi yayımladığı ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere kamu personeli alımı yapacağını belirtti. İşte şartlar.

Mersin Üniversitesi KPSS'siz Personel Alım İlanı Yayımlandı! En Az Lise Mezunu

Mersin Üniversitesi 09 Eylül 2019 tarihli yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere KPSS şartı olmadan personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Mersin Üniversitesi 5 kişilik boş kadro ile canlı model alımı yapacak. Ayrıca adaylardan KPSS şartı aranmıyacak olup mülakat ile değerledirme yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

  • Türk Vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak.
  • 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
  • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. (Asil ve yedek olarak Üniversitemiz kadrolarına yerleştirilen adaylara yapılacaktır)
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Yapılan başvurularda KPSS puan şartı aranmamaktadır, asıl aday mülakat sonucunda belirlenecektir.

BAŞVURULAR:

İlgili ilan Resmi Gazete'de yayımlanmış olup adaylar başvularına ilann yayımlanması ile birlikte başladılar. Bu kapsamda adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmek zorundadırlar. Buna göre başvurular en geç 23 Eylül 2019 tarihine kadar tamamlamak zorundadırlar. Başvurular Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binasına istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamu yönetimi
Kamu yönetimi - 2 yıl Önce

Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar

Nagihan
Nagihan - 2 yıl Önce

Merhaba başvuru nasıl yapabilirim.

Alperrr
Alperrr @Nagihan - 2 yıl Önce

Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binasına şahsen başvuru yapmalısınız.