Kızılay En Az 8 Bin TL Maaş İle Mühendis Alım İlanı Yayımlandı! İş Tanımı ve Şartlar?

Kızılay bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere yüksek maaş ile mühendis alımı yapacağını bildirdi. En az 8 Bin TL maaş ile alım olacak.

Kızılay En Az 8 Bin TL Maaş İle Mühendis Alım İlanı Yayımlandı! İş Tanımı ve Şartlar?

Tür Kızılayı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere personel alımı ilanları yayımlaya devam ediyor. Bugün yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Kızılay en az 8 Bin TL maaş ile Uzman ( ENfüstri Mühendisi ) alımı yapacağını bildirdi. Bu yönde başvuru süreci başlamış olan ilan için adaylardan en az lisans mezunu olmak şartı aranıyor.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Kızılay Ankara ilinde görevlendirmek üzere Endüstri Mühendisi alacak. Alımlar Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında ülkemizin güvenli kan ihtiyacının karşılanması adına yapılacak olup 

Türk Kızılay Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü  yasal çerçevede tanımlanan bölgesel kan bankacılığı sistemini uygulamaya alarak kendi iç izleme değerlendirme sisteminin etkinliğini ulusal ve merkezi yapıda kurduğu ve geliştirdiği Kan Bankacılığı Kalite Yönetim Sistemi ile sağlamaktadır. Kan Bankacılığı Kalite Yönetim Sistemi alanında uzman alınacak.

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ GÖREVLERİ NEDİR?

Kızılay alımını yapacağı Uzman Endüstri Mühendisliği adaylarından bazı görevler bekliyor. Buna göre adayların görevleri,  Süreçlerin ilişkilendirilmesi ve değer akışı analizlerini gerçekleştirmek Yalın üretim konusunda verimlilik ve etkinlik çalışmalarına katılmak, Risk Yönetimi çerçevesinde süreç haritalamalarını gerçekleştirmek, Uluslararası alanda sektör araştırmalarını yapmak, alternatif stratejileri incelenmek ve raporlamak, Kaynak(insan/yazılım) kalifikasyon gerekliliklerine göre sürdürülebilir sistem modellemek, süreç analizlerini yapmak, İş sürekliliğini güvence altına alacak süreç etkinliği ve verimliliğini sağlayacak modelleri geliştirmek.

İş Sürekliliği ve Etkinlik Programı oluşturulması çalışmalarını gerçekleştirmek, İş – Etki Analizlerini gerçekleştirmek, düzenli olarak gözden geçirilmesini yapmak, Stratejik hedeflerin belirlenmesi, iş planlarının ve yıllık eylem planlarının oluşturulması kapsamında problem ve ihtiyaç analizleri vb ilgili çalışmalarını yürütmek,cSektör analizlerini de dahil ederek iş/eylem/proje planlarının izlenmesi için gerekli araçları belirlemek, stratejilere ulaşma başarısının ölçülerek dönemsel olarak takip edilmesi çalışmalarını yürütmek, kıyaslama çalışmalarının gerçekleştirilmesi,cHata etki modu analizi ile risk yönetimi çerçevesinde hata kaynaklarını tespit etmek, raporlamak Birimin sorumluluğunda izlenen ve değerlendirilen faaliyetlerin etkinliğinin analizlerini yapmak,raporlamak gibi görevler dahilinde alım yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

 • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olmak,

 • Fizibilite analizi ve Mevcut Durum Analizi yapabilmek,

 • Proje yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak, problem çözme teknikleri ile teorik uygulama yapabilmek,

 • Süreç haritalama ve değer akışı çalışmalarında deneyimli olmak,

 • Kurum içi analiz, Kurum dışı (Çevre) analizleri (Sektör Analizi, Kurum Kültürü Analizi, PESTL Analizi, BCG Analizi, Rakip Analizleri  vb. konusunda deneyimli olmak,

 • Sistem modelleme ve kurgulama alanında en az 2 yıllık deneyimli olmak,

 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, ( Literatür taraması yapabilecek derecede okuma, yazma, konuşma )

 • ERP ve Bilgi Yönetim Sistemleri, MS Office Programları kullanabilmek, tercihen MS Project, İstatistiksel programları(SPSS, vb.) paket programlarını kullanabilmek,

 • Esnek ve yoğun çalışma şartlarına uygun olmak,

 • Seyahate engel bir durumu olmamak,

 • Erkek adaylar askerlik görevini yerine getirmiş olmak.

BAŞVURULAR:

Kızılay üzerinden alınacak başvurular için adaylar öncelikle belirtilen nitelikleri karşılıyor olmaları gereklidir. Bu yönde son başvuru tarihi belirtmeyen Kızılay uygun aday bulunduğunda ilanı kapacaktır. Başvuru yapacak adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Kızılay resmi İnternet adresine ulaşabilir ve online olarak üyelik bilgisi ile başvuru yapabilirler.

BAŞVURU ADRESİ : basvuru.kizilaykariyer.com/TY6JAMR4WEGVYEB9HHRPANAQJW.JOB

YORUM EKLE