İŞKUR TYP Kapsamında Ağaçlandırma Personeli Alınıyor

İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında Aksaray ve Erzincan illeri için ağaçlandırma personeli alımı yapılıyor.

İŞKUR TYP Kapsamında Ağaçlandırma Personeli Alınıyor
Yurt genelinde İŞKUR, Toplum Yararına Programı kapsamında çok sayıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Alımlar genel olarak il il yapılmakta ve her il için TYP kapsamında binlerce personel alımı gerçekleştirilmektedir. Üstelik tüm aile üyeleri müracaat edebilmektedir.

İŞKUR'un resmi internet sitesi aracılığı ile Toplum Yararına Programı ilanlarına bakıldığında şu anda ağaçlandırma pozisyonu için Aksaray ve Erzincan illeri için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki başvuru yapmak isteyen adaylar neler yapacak? Nasıl başvuru yapılır?

NASIL MÜRACAAT EDİLİR

İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında Aksaray ve Erzincan illeri için ağaçlandırma personeli alımı yapılmaktadır. Peki alım ilanına müracaat etmek isteyen adaylar ne yapmalıdır?

Başvuru Yöntemi: Başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılmakta olup adaylar Aksaray, Erzincan İŞKUR müracaat merkezleri aracılığı ile Toplum Yararına Programı personel alımı için başvurularını yapabilir.

İNTERNETTEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

İŞKUR Toplum Yararına Programı ağaçlandırma personeli alımına İŞKUR'a gidemeyen adaylar internet üzerinden de müracaatlarını yapabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Yukarıda belirtilmiş olan linki takip ederek arama yaparsanız Aksaray ve Erzincan için alımların yapıldığını görebilirsiniz. Alım ilanına internet üzerinden de ücretsiz müracaat edebilirsiniz.

6 AYLIK ÇALIŞMA İMKANI

Aksaray ve Erzincan alımları sırası ile 6 Mart ve 7 Mart tarihlerinde bitiyor. İş başvuruları 15 Mart'ta başlıyor Aksaray için 10 Eylül ve Erzincan için 15 Eylül'de çalışmalar sonlandırılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE