Enerjisa Türkiye Geneli Yüzlerce Personel Alıyor! Alınan Pozisyonlar ve Detaylar

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi Türkiye geneli farklı illere farklı pozisyonlar için yüzlerce personel alımı yapıyor. Alınan pozisyonlar ve detaylar nedir?

Enerjisa Türkiye Geneli Yüzlerce Personel Alıyor! Alınan Pozisyonlar ve Detaylar

Sabancı Holding'in sahibi olduğu ve ülkemizin en köklü, en bilinir firmaları arasında yer almakta olan Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi yatırımlarını sürdürmekte ve ihtiyaç halinde farklı pozisyonlara, farklı iller için personel alımları gerçekleştirmektedir.

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta olan Sabancı Holding iş ilanları insan kaynakları bölümü başta olmak üzere interaktif iş ilanları siteleir aracılığı ile pozisyonlar kamuoyuna duyurulmakta ve başvurular başlamaktadır. Buna göre Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki alınan pozisyonlar ve detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Firma: Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi
Açık Pozisyon Sayısı: 60'a Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR HANGİLERİDİR?

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketinin alım yapacağı pozisyonlara ilişkin ilan bilgisi yukarıda verilmiştir. Buna göre 60'a yakın kadro için çok sayıda personel alımı yapılacak peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

Mobil Vinç Operatörü
Elektrik ve Kontrol ProsesTeknisyeni
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
İşletme Mühendisi
Mekanik Bakım Mühendisi
Harita Teknikeri
Raporlama ve Performans Mühendisi
Yatırım Planlama Uzmanı
Mekanik Proses Teknisyeni
Elektrik Teknisyeni

Yukarıda alım yapılacak bazı pozisyonlar verilmiştir peki başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Sabancı Holding'in sahibi olduğu Enerjisa şirketi bünyesinde istihdam etmek istiyorsanız hemen aşağıdaki linkleri takip edebilir, buralardan pozisyonlar hakkında bilgi edinebilir, nitelikleri öğrenebilir ve uygun bulduğunuz pozisyonlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

https://goo.gl/3J1bw7
TÜM PERSONEL ALIMI İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 06:35
YORUM EKLE