Dicle Kalkınma Ajansı KPSS li KPSS siz Personel Alımı Başvuruları Bugün Son!

Dicle Kalkınma Ajansı bünyesindeki personel eksikliği için farklı pozisyonlarda toplamda 28 personel alımı yapacak. Ancak başvurular bugün sona eriyor. İşte detaylar.

Dicle Kalkınma Ajansı KPSS li KPSS siz Personel Alımı Başvuruları Bugün Son!
Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı yapıyor. Dicle Kalkınma Ajansı bünysinde bulunan personel eksikliği için farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 28 kişilik boş kadro ile personel alımı gerçekleştiriyor. Başvurular, 12 Mayıs 2017 tarihinde başlamış olup en geç bugün itibari ile sona erecektir.

Dicle Kalkınma Ajansı 28 Kişilik kadrosu ile 1 adet İç Denetçi, 1 adet Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel,  19 Uzman Personel, 7 Destek Personeli alacak. Bu kadrolara göre aranan şartları taşıyan adayların başvuruları kabul görülecek ve başvuruları onaylanan adaylar ise 06 Haziran 2017 tarihinde Dicle Kalkınma Ajansı tarafından yapılacak olan sınava katılmaya hak kazanacaklardır. Giriş sınavına girmeye hak kazananların listesi ise 27 Mayıs 2017 tarihinde duyurulacaktır. İlanda adı geçen adaylar, 6 Haziran 2017 Salı tarihinde saat 10.00'da Dicle Kalkınma Ajansı, Yenişehir Mah. Kızıltepe Cad. No:6/1 Artuklu/MARDİN adresinde sınava katılacaktır. 

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Adaylar, Kamu haklarında mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak şartları aranacaktır. Ayrıca adaylar her kadro için belirlene özel şartlarıda taşımaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını ister KPSS puanı ile isterlersede KPSS puan şartı aramaksızın iş tecrübesi ile yapabilirler.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, En geç bugün yani 22 Mayıs 2017 tarihi saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. //www.dika.org.tr adresinden başvuru için istenilen belgeler ile birlikte ve başvuru formunu doldurmak şartı ile online olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlanın tam metnine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2017, 00:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE