Dicle Kalkınma Ajansı 28 Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Dicle Kalkınma Ajansı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı ilana çıktığı alım gün itibari ile başladı. İşte başvuru şartları ve kadrolar.

Dicle Kalkınma Ajansı 28 Personel Alımı Başvuruları Başladı!
Dicle Kalkınma Ajansı geçtiğimiz günlerde yaptığı duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliği için farklı pozisyonlarda toplamda 28 personel alımı yapacak. Adayların kadroya girebilmeleri için Dicle Kalkınma Ajansı tarafından yapılacak olan sınav ile belirlenecektir.

Dicle Kalkınma Ajansı Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinde, 1 adet İç Denetçi, 1 adet Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel,  19 Uzman Personel, 7 Destek Personeli olmak üzere toplamda 28 kişi alınacaktır. Bu kadrolara başvuru yapacak adaylar mutlaka başvuru şartlarını taşımak zorundadır.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Dicle Kalkınma Ajansı alımını yapacağı pozisyonlar için adaylardan, Kamu haklarında mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak şartları aranacaktır. Ayrıca adaylar her kadro için belirlene özel şartlarıda taşımaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını ister KPSS puanı ile isterlersede KPSS puan şartı aramaksızın iş tecrübesi ile yapabilirler.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Başvuru yapacak adaylar için başvurular bugün( 12 Mayıs 2017 ) itibari ile başladı. Adaylar başvurularını en geç 22 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri şarttır. Başvurular,  //www.dika.org.tr adresinden başvuru için istenilen belgeler ile birlikte ve başvuru formunu doldurmak şartı ile online olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlanın tam metnine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 07:50

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE