Türk Kızılayı Personeli Maaşları Ne Kadar?

Türkiye'de alım yapacağını duyuran kurumlardan bir tanesi de Türk Kızılayı. Türk Kızılayı personel maaşları ne kadar?

Türk Kızılayı Personeli Maaşları Ne Kadar?

Türkiye geneli farklı bölgelerde personel alımı yapacak olan Kızılay personel maaşları ile de dikkat çeken çalışma alanlarından birisidir. Özellik devlet kademesinde yükselen kişiler için çok daha yüksek ödemelerin yapıldığı kurumda personeller için 5 bin TL maaş ödemesi yapılmaktadır. Maaşlarda üst sınır ise 10 bin TL olmakla birlikte, meslek grubuna göre maaşlar değişkenlik göstermektedir.

Türk Kızılayı Personeli Maaşları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Türkiye'de en yüksek maaş veren kurumlardan birisi olduğu gibi Kızılay'da genel müdür olarak çalışılması halinde maaşlar 20 bin TL'ye kadar çıkmaktadır. Genel müdür yardımcısı olunması halinde ise 7 bin 500 TL ile 15 bin TL arasında maaşlar değişkenlik göstermektedir. Özellikle yayınlanan son personel alım ilanlarında uzman direktör, danışman ya da araştırmacı kadroları açık olduğundan dolayı bu kadroların maaşları daha çok merak edilmektedir. Bu kadrolar özel kadro olduğu gibi bu kadroda görev almak isteyen kişilere aylık 10 bin TL’den başlayan bir maaş ödemesi yapılmaktadır. Bu maaş ödemelerinde üst sınır ise 15 bin TL ile olmaktadır. Araştırmacı maaşlarında ise 10 bin TL ile 20 bin TL arasında bir sınırlama bulunmaktadır.

Kızılay tarafından yapılacak alımlarda yer almak isteyen kişilerin mevcut maaşlar doğrultusunda görev alması mümkün olmaktadır.

YORUM EKLE