Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde görev yapmak üzere farklı pozisyonlar için KPSS şartı olmadan memur ve personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile diğer detaylar nedir?

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin sağlık konusunda önemli çalışmaları olan ve Türkiye'nin dört bir yanında kurduğu standlar ile kan ve organ bağışlarını kabul eden Türk Kızılayı çok sayıda kişiye hayat vermeye devam ederken faaliyetlerinin başarılı bir şekilde devam edebilmesi için memur ve personel alımları da gerçekleştirilmektedir.

Türk Kızılayı memur ve personel alımı ilanları kurum tarafından hazırlanarak ilan edilmesi için Türk Kızılayının resmi kariyer sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Türk Kızılayı tarafından duyurulan ilanlara bakıldığında KPSS şartsız memur ve personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki pozisyonlar nelerdir, memur alımına ilişkin tüm detaylar belli mi?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde görev yapmak üzere çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki ilan detayları nedir? Buna göre adayların mesleklerine uygun bölümlerden mezun olması, sorumluluk sahibi olması aranan şartlar arasında yer almaktadır. Peki pozisyonlar ile başvuru detayları nedir? Adaylar başvurularını nasıl yapacak?

POZİSYONLAR NEDİR? BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılayı ilan etmiş olduğu pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki pozisyonlar nelerdir? Başvurular nasıl yapılacak? Buna göre alımlar Özlük İşleri Uzmanı (İKP18), Bordro Uzmanı (İK-B18) , Doktor (Doktor 2018)  ve International Relations Officer (IR)  pozisyonlarına alımlar gerçekleştirilmektedir. Başvurularını yapmak isteyen adayların (//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx) linkini takip etmesi tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak tüm pozisyonları görüntülemesi ve müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan
Sinan - 5 yıl Önce

Tanidiklar girsin biz de duaya devam...